Dobrodosli na Balkan cs forum . Da bi videli ceo sadrzaj foruma , molimo vas da se registrujete ili ako ste nas registrovan clan da se ulogujete.

Administracija foruma.
Dobrodosli na Balkan cs forum . Da bi videli ceo sadrzaj foruma , molimo vas da se registrujete ili ako ste nas registrovan clan da se ulogujete.

Administracija foruma.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Balkan Public ponovo aktivan !Potrebni admini ! Posetite nas ! Head admini: Shuter i Shady is back !

 

  Kako Dobiti admina na nasem serveru ?

Ići dole 
AutorPoruka
Shuter
Admin
Admin
Shuter


Broj poruka : 44
Datum upisa : 18.12.2010
Godina : 29
Lokacija : Nis/Srbija

 Kako Dobiti admina na nasem serveru ? Empty
PočaljiNaslov: Kako Dobiti admina na nasem serveru ?    Kako Dobiti admina na nasem serveru ? EmptyPet Dec 24, 2010 1:55 pm

Ovako pre svega ovo otvaram da nebi stalno pitali, kako, sta i gdje da uradim da dobijem admina na serveru...

Admina na nasim serverima mozete dobiti na 2 nacina:

1. Kupiti Admina
2. Zaraditi Admina

1. Kupiti Admina


- Admina mogu zakupiti samo aktivni igraci kako na serverima tako i na forumu, i oni koji su se pokazali kolko tolko "normalni" po ponasanju.
- Prije uplate kontaktirajte nekoga od headadmina da mi vidimo jel ispunjavate sve uslove za admina.
- Ako vam mi kazemo da nemozete biti admin, nemojte odma vredjati i psovati, sa time necete nista postici.
- Ako ste koji put bili banovani, uhvaceni sa chitom, ili ste se nedolicno ponasali i vređali druge Admine i igrace necete moci kupiti admina.
- Kada zakupite admina nemojte misliti da ste "***" ako imate admina i pocnete da se izivljavate nad igracima. Admin ce biti skinut nakon par opomena!
- Igraci kojima je oduzet admin status nemaju pravo na povrat novca!

Kako i gde da platim admina?

Uplatiti mozete trenutno samo iz Srbije.
Uplatu Vrsite tako sto odete do najblize poste u gradu. Na salteru fino kazete da hocete da uplatite toliko i toliko para na taj i taj ziro racun, zatim cete morati da popunite uplatnicu isto kao na slici ispod ili ce vam u postu odma istampati. Uplatnicu popunite isto kao na slici a u svrhu uplate mozete staviti "admin". Zatim dobijate overenu uplatnicu iz pošte koju morate slikati i poslati meni kao dokaz da ste platili BEZ SLIKE NEPRIZNAJEMO UPLATU.


2. Zaraditi Admina


- Kao i u prvoj tacki morate biti aktivan igrac i na serveru i na forumu.- Prije svega ja cu provjeriti sa adminima da li je bilo nekakvih ispada i da li ste se ponasali normalno.
- Prednost imaju Stariji igraci.
- Ako vas odbijemo i kazemo da nemozete biti admin, bez moljakanja tipa (brate plz daj admina redovan sam... molim te ko brata daj admin... znaci mi admin molim te ko boga...) na to cu vas ja samo zafrkavati i malko se zabaviti smile
- Ako dobijete admina, trudite se da budete sto bolji i komunikativniji sa adminima i igracima, i samnom smile (Bez smaranja)

Ista pravila vazi kao i za zakupljivanje admina, samo ako pravite ludarije i kojekakva sr*nja, bez opomene cu da vam skinem admina, i trazite onda slobodno neki drugi server za igru.

Jednom mi je neko rekao kada je pitao za admina:
brate srbin sam i ja i ti, ajde daj admina ako imas vjere (neznam tacno, ali nesto slicno ovom)...
Napominjem NISMO NACIONALISTE i nije vazno ko je odakle i koje je vjere... Svi smo isti.
Morate imati v42 Patch, ili STEAM!
Kada ste se odlucili da uzmete admina, kontaktirajte me na MSN ili mi posaljite PM ako sam offline!

P.S. Vremenom cu dopunjavati ovo.

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako Dobiti admina na nasem serveru ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Admini na serveru
» Admini na serveru
» Pohvale na rad admina
» Zalbe na rad admina
» Cene admina/slotova

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Balkan serveri :: Balkan Public-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions