Dobrodosli na Balkan cs forum . Da bi videli ceo sadrzaj foruma , molimo vas da se registrujete ili ako ste nas registrovan clan da se ulogujete.

Administracija foruma.
Dobrodosli na Balkan cs forum . Da bi videli ceo sadrzaj foruma , molimo vas da se registrujete ili ako ste nas registrovan clan da se ulogujete.

Administracija foruma.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Balkan Public ponovo aktivan !Potrebni admini ! Posetite nas ! Head admini: Shuter i Shady is back !

 

 Zalbe na rad admina

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Shuter
Admin
Admin
Shuter


Broj poruka : 44
Datum upisa : 18.12.2010
Godina : 29
Lokacija : Nis/Srbija

Zalbe na rad admina  Empty
PočaljiNaslov: Zalbe na rad admina    Zalbe na rad admina  EmptySub Dec 25, 2010 1:42 am

Ako zelite da se pozalite na rad nekog admina mozete to uciniti ovde .
Nazad na vrh Ići dole
@k!




Broj poruka : 8
Datum upisa : 29.01.2013
Godina : 32
Lokacija : beograd

Zalbe na rad admina  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalbe na rad admina    Zalbe na rad admina  EmptyPon Feb 11, 2013 6:15 pm

idiot do idiota, cast izuzecima, morao sam ovako da se izrazim
Nazad na vrh Ići dole
.XseoS




Broj poruka : 1
Datum upisa : 04.10.2013
Godina : 38
Lokacija : sarajevo

Zalbe na rad admina  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalbe na rad admina    Zalbe na rad admina  EmptyPet Okt 04, 2013 1:49 am

samo bih zelio da znam zasto me admin banovao sa servera? mogao je razlog napisati ili traziti demo, da mu pojasnim kako se igra cs a ne da me banuje bez razloga, mislim da je admin ludak! nick i jos nesto u zagradi, ali ustvari me i ne cudi jer on je samo bot !
Nazad na vrh Ići dole
GoDLike




Broj poruka : 2
Datum upisa : 13.09.2014
Godina : 37
Lokacija : Krusevac

Zalbe na rad admina  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalbe na rad admina    Zalbe na rad admina  EmptyNed Sep 14, 2014 3:21 pm

mene samo nervira sto nema nikog na forumu da to resi.. razumem da me banuju i traze SS i demo.. ali i kad postavim i uvere se da nemam nista (a vec sam nekoliko puta banovan i sad opet) ne skidaju ban po nekoliko dana.. ili cak cekam nekoliko dana (kao npr sad) da se neko udostoji i pogleda uopste SS koji sam postavio.. zasto sluzi forum uopste adminima? da udju jednom mesecno da vide koga su banovali?? nije u redu da banuju i posle kad taj neko postavi SS oni uopste i ne gledaju a traze da se postavi.. i kad se utvrdi skinu ban i ko da nista nije bilo.. a to je direktna krvica admina i igraci koji su NEPRAVEDNO banovani zasluzuju bar jedno izvini ako nista drugo. toliko od mene.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zalbe na rad admina  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalbe na rad admina    Zalbe na rad admina  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zalbe na rad admina
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pohvale na rad admina
» Cene admina/slotova
» Konkurs za admina -ZATVOREN-
»  Kako Dobiti admina na nasem serveru ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Balkan serveri :: Balkan Public-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions